День єдності

/Files/images/123456789/MyCollages (1).jpg

Сьогодні в Україні вперше відзначають День єднання. Це свято – символ єдиної, мирної України. Учні, вчителі, працівники школи І-ІІІ ступенів 186 міста Києва приєднались до акцій, що проходять по всій країні. У межах цього Дня у закладі освіти для учнів були проведені інформаційні хвилинки, актив школи зібрався для урочистого підняття Державного прапора, створено ланцюг єдності. День Єдності – це символ об’єднання українського народу. Ми сильні, бо єдині у своєму прагненні до свободи. Нехай цей день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному з нас віри у світле майбутнє. Нехай добро та світла почуття живуть у кожній душі, нехай мир та злагода панують всюди. Ми разом, а це найголовніше. Єднаймось заради миру!!!