Цирк "Аладін" у таборі "Сонячний"

Сьогодні, день у нашому шкільному таборі «Сонячний» насичений та сповнений різними цікавинками день.

Зранку відбувся конкурс плакатів «Вогонь – мій друг і ворог!». На якому діти висвітлювали правила поводження з вогнем та біля нього.

Після була невеличка спортивна година, де діти могли досхочу пограти у різноманітні спортивні ігри.

Ну а після, до нас завітав цирк «Аладін». Подорожуючі артисти представили нашій увазі художні номери за участі дресированих тварин, гімнастів і, звичайно, веселих клоунів (який же цирк без них). Діти активно приймали участь у різноманітних жартівливих конкурсах, із захопленням спостерігали за фокусами. Всі, і діти, і дорослі залишилися задоволеними. Спасибі нашим гостям за хороший настрій!