Закриття пришкільного табору «Сонячний»

Швидко проминули дні роботи нашого чудового пришкільного табору "Сонячний". Багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій відбулося за ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, мандрівки,екскурсії, квести, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.
Святкова лінійка, яку підготували вихованці та вихователі, свідчила про яскраві, веселі та щасливі дні проведені у таборі.
День закриття табору подарував дітям гарні теплі та веселі емоції. Яскраві враження від спогадів та жартів, які підготували табористи, створили неповторну атмосферу та родинне коло, яке кожна дитина пронесе в своєму серці до наступного року.
Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільному таборі «Сонячний». А далі — веселі літні канікули, які допоможуть вихованцям набратися нових сил та вражень!
Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!