/Files/images/123456789/1232111.jpg

Інструкція
для батьків, або осіб, що їх заміняють,
по роботі з електронною скринькою
«Скринька зворотнього звязку»

Шановні батьки учнів школи І-ІІІ ступенів № 186 міста Києва!

Доводимо до Вашого відома, що:

1. У зв’язку з посиленням обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 з 05 квітня 2021 року школа І-ІІІ ступенів № 186 міста Києва переходить на дистанційну форму навчання.

2. Платформи для синхронного режиму навчання: Zoom, Skype, На урок, Всеосвіта. Платформи для асинхронного режиму навчання є «https://classroom.google.com/» та електронна пошта.

3. Платформа «https://classroom.google.com/» також є засобом безпосереднього спілкування з учителем-предметником.

4. Коди доступу до предметів, які вивчає Ваша дитина надає класний керівник.

5. Освітній процес відбуватиметься за основним розкладом.

6. Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню ними результатів навчання. Дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

7. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється у межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв'язок налаштовано з 09.00 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні – не є робочим часом учителя!

8. Якщо з будь-яких причин учитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу dyst_navch_186@ukr.net для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.

9. Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у стрічці «Тема» напишіть прізвище вчителя-предметника, з яким Ви не змогли зв’язатися (якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, в якому навчається Ваша дитина).

10. У зв’язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті, психологічну допомогу та підтримку можна отримати за телефонами:

- національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини (Пн-Пт з 12.00 до 16.00):

0800500225 (безкоштовно зі стаціонарних);

116111 (безкоштовно з мобільних)

Дякуємо за оперативність і співпрацю.

З повагою адміністрація!

---Поради для Учнів