Повернутися до звичайного режиму

Історія школи

В холодний січневий день 27 числа 1966 року привітно розкрила двері середня загальноосвітня школа №186 для зустрічі своїх вихованців.

/Files/images/Мага Г.Д..jpg В перші роки існування школи на посаду директора був призначений Мага Гнат Данилович. Під його керівництвом були започатковані перші традиції школи. Знаменним роком в історії школи став 1968 рік, коли школа приймала в своїх стінах учасників міжнародних змагань з легкої атлетики. Учні школи перемогли однолітків з Німеччини, Болгарії, Чехословатчини.






/Files/images/Лихач В.Н..jpg 3 вересня 1972 року школу очолював Лихач Василь Нікандрович. Разом з педагогічним колективом він продовжував традиції, започатковані попереднім директором.
Випускники тих років із захопленням згадують перші табори праці та відпочинку в селех Музичах та Хотові.







/Files/images/Максименок К.С..jpg В 1979 році директором школи було призначено Максименок Катерину Семенівну. В цей час були зроблені перші кроки до створення музею ІІІ Гвардійської повітрянодесантної дивізії, яка пройшла шляхами війни від Белгорода до Австрії.








/Files/images/Конобась Т.А..jpg З 1982 року на посаді директора школи протягом 21 року працювала Конобась Тетяна Андріївна. За час роботи на посаді директора школи Тетяна Андріївна першочергову увагу приділяла створенню національної української школи, відродженню національних традицій народного мистецтва: писанкарства, петриківського розпису, різьблення по дереву, розпис технікою «Фунтік». З її ініціативи була відкрита літературна студія «Пролісок» та кімната-музей С.В.Тельнюка. Завдяки її клопіткій праці, школа стала учасником міжнародної програми «Сhicaqo-Київ».






/Files/images/Полторак Г.М. директор 2.JPG З 2003 року на посаду директора школи було призначено Полторак Галину Миколаївну. Під її керівництвом колектив учителів та учнів зберігав та примножував традиції школи, робилося все можливе для створення моделі школи майбутнього. Старшокласники розвивали самоврядування, організовувались зустрічі з науковцями, письменниками, воїнами-афганцями. У 2008 році шкільний музей ІІІ Гвардійської повітрянодесантної дивізії одержав звання «Зразковий». Минуле школи – неоціненний духовний скарб особистостей, які в продовж десятків років хорошим навчанням, працею творили історію своєї школи. А в подальші роки – історію Держави.






/Files/images/186k12.JPGЗ 2014 року школу очолює Мархай Олена Володимирівна.
Наша школа – поєднання традицій та сучасності, це багато поколінь киян, які навчались в цій школі, приводили сюди своїх дітей, а деякі вже приводять своїх онуків.







Наша школа сьогодні:

Школа має неповторну атмосферу домашнього затишку й комфорту.

Основне завдання – формування особистості, яка самостійно мислить, генерує ідеї, приймає сміливі рішення.

Педагогічний колектив – досвідчені та професійні, молоді та креативні учителі-однодумці.

Особливістю школи є створення класів з поглибленим вивченням української мови та літератури, вивчення 4-х іноземних мов: іспанської, російської, німецької, англійської.

Функціонування широкого спектру гуртків, що забезпечує гармонійний, різноплановий розвиток дитини.

Кiлькiсть переглядiв: 0