Цікавим, вируючим та насиченим є життя учнів нашої школи. Вони мають можливість реалізувати свої здібності, відчути свою значимість, заявити про себе в гуртках, спортивних секціях та творчих об'єднаннях нашого навчального закладу.

Розклад роботи гуртків школи І-ІІІ ступенів №186

/Files/images/gurtki/134102_300.jpg Гурток "Таеквон-до"
Керівник Огньов Юрій Юрійович

Основною метою гуртка є формування у вихованців установки на здоровий спосіб життя, виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, психологічної стійкості, почуття відповідальності.
На заняттях гуртка вихованці поступово та послідовно розширюють теоретичні знання та практичні уміння і навички.
У вихованців формується уявлення про таеквон-до, як вид спорту, що розвиває фізичні характеристики людини, розвивається спритність, швидкість реакції, зосередженість, зібраність.

/Files/images/gurtki/Без имени-1.jpg Гурток "Спортивно-бальні танці"
Керівник Дем'янчук Петро Миколайович


Сучасний танець є одним з профілюючих предметів при підготовці майбутніх виконавців у студіях сучасного танцю. Загальним завданням при цьому є ознайомлення студійців з певним об’ємом всіх тих надбань, яких досягла сучасна хореографія.
Програма направлена на сприяння правильному фізичному розвитку , розвитку естетичного смаку, культури поведінки, художньо-творчих та танцювальних здібностей, фантазії, музичності, емоційності виконання та артистизму.
Метою програми є виховання організованої гармонійно розвинутої особистості. Розвивати у дітей здібності у засвоєнні танцювального мистецтва, розширювати творчий діапазон.

/Files/images/gurtki/loans-2content-homepage-1024x1024.jpg Гурток "Влучний стрілець"
Керівник Моісєєв Василь Володимирович


Метою діяльності гуртка є виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України;
– формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності.
- виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

/Files/images/gurtki/1.jpgГурток "Майбутні олімпійці"
Керівник

Не зважаючи на відносно недовгу історію, сьогодні волейбол дуже популярна гра серед командних видів спорту. У світі за популярністю він поступається лише футболу. Волейбол є універсальним та ефективним засобом всебічного розвитку дітей, зміцнює здоров'я, виховує дисциплінованість, зважливість, ініціативність, наполегливість, витримку, почуття колективізму та інші морально-вольові якості.


/Files/images/gurtki/Hand1.jpg Гурток "Майстер золоті руки"
Керівник Ланова Алла Володимирівна


Світ речей, що оточують нас , аж ніяк не байдужий для нас. І тому, мабуть, варто подбати про те, щоб він був не бездушно-стандартним, а міг би розповісти дещо про те, що ми цінуємо в житті, чого прагнемо і що вміємо робити.
Коли занурюєшся з головою в захоплюючу роботу і бачиш, як на очах народжуються дивовижно красиві речі, розумієш, що заради цього варто жити. А як приємно дарувати подарунки, виготовлені власними руками. У цій справі головне – фантазія і велике бажання творити.
Гурток запрошує всіх , хто бажає навчитися створювати сувеніри та прикраси.


/Files/images/gurtki/2.jpgГурток "Солоне тісто"
Керівник


У світі існує безліч різних пластичних матеріалів для ліплення, а надавніший із них – солоне тісто. Його використовували для ліплення ще в Древньому Єгипті, коли люди вважали, що фігурки з солоного тіста приносять у дім удачу. Із солоного тіста можна створювати красиві й оригінальні речі, які нададуть затишок вашій оселі, зроблять інтер'єр вашої квартири неповторним або стануть відмінним подарунком для знайомих. Тепер опанувати даний вид мистецтва ви також маєте змогу, завітавши до гуртка «Солоне тісто».

/Files/images/gurtki/фанта.jpg Гурток "Фантазія"
Керівник


Заняття в гуртку розвивають творчі здібності вихованців, уяву, пам’ять, працелюбність, повагу до традицій декоративно-ужиткового мистецтва, викликають бажання творити, фантазувати, мислити.
Діти знайомляться з термінами, вчаться працювати за схемою, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів.


/Files/images/gurtki/bumagoplastika_master_klass_po_cvetam_so_shemami_dlya_detej_i_nachinayushih.jpg Гурток "Паперопластика"
Керівник


Девіз гуртка "Можна все зробити, якщо захотіти". Кожен з вихованців може показати свої творчі здібності та проявити фантазію.
Прийоми створення форми, конструктивні властивості виробів із паперу останнім часом знаходять застосування в різних галузях діяльності людини: автомобілебудуванні, космічних конструкціях, архітектурі, дизайні інтер’єру та екстер’єру, упаковках товарів і продуктів.
Отже, мистецтво створення поробок із паперу дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей учнів, зокрема уміння уявляти, фантазувати, читати й самим виконувати схеми, шукати оптимальну форму та будову, пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватися чіткості й акуратності в роботі, знаходити кольорове вирішення.

/Files/images/gurtki/image002.jpg Гурток "Писанкарство"
Керівник Ольховська Юлія Олексіївна


Писанкарство — один із найдавніших видів народного декоративно-прикладного мистецтва, в якому яскраво відобразились усі сторони життя народу — історія, ужитковість, звичаї, вірування, естетичні уявлення, поетичне бачення, мрії про довершене.
Гурток писанкарства покликаний розвивати потяг підростаючого покоління до народної творчості, сприяти її відродженню в усій мистецькій багатоманітності. Основна мета гуртка – відродження духовності дитина за допомогою вивчення історії та символіки писанок, звичаїв та обрядів, що пов’язані з писанкарством, регіональних особливостей писанок України.
Практична робота з вихованцями полягає в опануванні майстерністю виготовлення писанок, починаючи від простих до складних, багатокольорових, а в подальшому – до виготовлення авторських писанок.

/Files/images/gurtki/3.jpg Гурток "Музичні чомучки"
Керівник

Заняття музикою для дітей у нашій школі дають можливість не тільки навчитися основам вокалу та гри на музичних інструментах, а й виступати на сцені, брати участь у конкурсах, завойовувати славу й визнання. Ніхто не позбавлений музикальності, а розвиток таланту в музиці підвищує інтелект, розвиває старанність, учить схоплювати матеріал «на льоту» і тут же застосовувати його на практиці. Ви ніколи не співали, але мрієте підкорювати своїм голосом з перших нот? Хочете розвинути артистичність, музикальність і побачити, як вам аплодує весь зал? Розкрийте максимум таланту в гуртку «Музичні чомучки»!

/Files/images/gurtki/images (3).jpg Гурток "Юний правознавець"
Керівник


Розвиток цивілізації вимагає від кожної людини широкого спектра знань та вміння їх використовувати. Особливе місце на сучасному етапі відводиться вивченню основ юридичної науки, яка формує правосвідомість і правову культуру – необхідні ознаки правової держави. Метою гуртка є – навчити учнів у відповідності з нормами права діяти у типових життєвих ситуаціях, розвивати уміння аналізувати себе і навколишній світ. Цей курс розвиває емоційно-ціннісне ставлення до життя, формує активну позицію особистості, сприяє набуттю досвіду громадянських дій, демократичної поведінки, ефективного спілкування, розвиває уміння і навички конструктивно-критичного мислення, ініціативи, самостійності, навичок колективної діяльності і прийняття колективних рішень.

/Files/images/gurtki/84.jpg Гурток "Юні ексурсоводи"
Керівник Булатнікова Людмила Петрівна


Екскурсія – цікава і завжди актуальна форма краєзнавчої роботи, яка має велике значення для виховання в учнівської молоді почуттів патріотизму та любові до рідної землі, поваги до традицій і культурних цінностей України.
Під час робота гуртка важлива роль відводиться вивченню історії рідного краю, опануванню методикою та технікою проведення екскурсії, формуванню у гуртківців мовної культури. Практичні заняття проводяться у формі екскурсій, виступів, відвідування екскурсійних об’єктів, участі у краєзнавчих конкурсах та конференціях тощо.

/Files/images/gurtki/рарс.jpg Гурток "Юні журналісти"
Керівник


Мета і основний зміст роботи гуртка полягає у формуванні і гармонійному розвитку особистості, він допомагає школярам розвивати творчі здібності, розширює світогляд, поглиблює інтереси та знання, пов’язані з журналістикою, розширює теоретичну підготовку з української мови та літератури.
Вихованці гуртка протягом року опановують азбуку журналістської майстерності. В процесі роботи вони мають навчитися писати цікаві матеріали, збирати відповідну інформацію для підготовки та випуску шкільної газети.

Кiлькiсть переглядiв: 0