Велику роль у вихованні почуття патріотизму, гордості за рідну землю, свій народ, своїх батьків, дідів-прадідів, відіграє шкільний музей «Слави захисників Вітчизни», який було засновано в 1985році.

Він є найважливішою ланкою виховання свідомих громадян Української держави. Метою створення музею є виховання поваги учнів до старшого покоління, ветеранів Другої світової війни, героїчного минулого нашого народу.

На стендах, стелажах та вітринах музею розміщено документи, фотознімки, тексти що розповідають про бойовий шлях воїнів 3-Гвардійської Повітряно-десантної дивізії. Матеріали зібрані пошуковою групою, учнями школи, ветеранами війни. Окремої уваги заслуговує стенд присвячений генерал-майору Конєву І.М., який був головнокомандувачем цієї дивізії. Продовжується спільна робота з спілкою воїнів афганців Голосіївського району.

Окремий стенд, папки, фотографії, розповідають про шлях 345-го окремого парашутно-десантного ордена Суворова ІІІ ступеня полку ім. 70-річчя Ленінського комсомолу. Однією з провідних тем наукового пошуку майбутніх істориків є розкриття трагічного минулого остарбайтерів. Продовжується листування з ветеранами 3-Гвардійської Повітряно-десантної дивізії, які мешкають за межами України.

За час існування музей перетворився у центр військово-патріотичного виховання, у якому систематично проводяться екскурсії як для учнів школи, так і для вихованців інших навчальних закладів. Робота шкільного музею організована відповідно до його структури. Створені відповідні ланки різних напрямів роботи:

• вивчення бойового шляху радянських військових частин і формувань, які визволяли місто Київ, райони дій радянських партизанських загонів і підпільних груп;

• дослідження основних аспектів боротьби радянських військ та партизанів за визволення теріторії УРСР від нацистів, їх місце та історичне значення для України;

• пошук нових джерел з історії війни: документи, щоденники, картографічні матеріали, ілюстрації, фотодокументи тощо.

Рада музею співпрацює з різними громадськими організаціями, волонтерами, Радою ветеранів Голосіївського району та Радою ветеранів учасників бойових дій в зоні АТО. У січні 2015 року наша школа відсвяткувала своє 50-ччя, і тому Рада музею, разом із педагогічною й батьківською громадою працюють над новим проектом «Шкільний музей – скарбниця історії школи».