З 25 березня розпочинається прийом документів до 1-го класу!

/Files/images/222/изображение_viber_2024-02-29_09-38-03-129.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 21.02.2024 № 26 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2024 році», прийом документів до 1-х класів буде розпочато 25 березня 2024 року.

Попередній запис на прийом документів до 1-х класів буде розпочато 11 березня 2024 року з 9.00 до 18.00 за тел. (095) 436-90-24

Право на першочергове зарахування мають діти:
1. місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
2. є рідними братами та/або сестрами дітей, які вже є учнями школи;
3. є дітьми працівників школи.

Перевірте, чи відноситься місце реєстрації дитини чи одного з батьків до території обслуговування школи відповідно до Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 05.02.2024:

вул. Васильківська 30-39;
просп. Голосіївський 102-112 (парні номери будинків);
вул. Юлії Здановської 22-39;
усі будинки по:
пров. Коломийський;
вул. Михайла Максимовича;
вул. Виставкова;
вул. Івана Сєченова;
пров. Сільськогосподарський.

Прийом документів буде проводитись з 25 березня по 31 травня 2024 року (включно) за графіком у разі подачі власноруч:
понеділок: 9.00-11.00
четвер: 15.00-17.00

або ж, у разі відсутності батьків у Києві, подача сканованих копій чи фотокопії (якісних!!!) можлива на електронну адресу школи: dyst_navch_186@ukr.net (з поміткою: подача документів у 1 клас). Для зарахування дитини до школи оригінали надісланих документів необхідно подати до 23 серпня 2024 року.

Попередню анкету можна заповнити за посиланням:

За тим же посиланням можна знайти зразки заяв.

Нагадуємо, що для зарахування дитини до школи батьки мають подати такі документи:
- заяву одного з батьків (або іншого законного представника) на ім'я директора школи та інформаційну картку до неї (можна написати вдома);
- свідоцтво про народження дитини (оригінал) та його копію (після завірення копії оригінал повертається батькам);
- довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного обстеження форма №086-1/о (оригінал), де у наявності (!!!!) штамп та кругла печатка лікувального закладу, а також особиста печатка лікаря (картка профілактичних щеплень форма № 063/0);
- документ, що може підтверджувати місце реєстрації (проживання) дитини (одного з її батьків) на території обслуговування школи – копія та оригінал.

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву): https://docs.google.com/document/d/1ffkd5UMLQHV9t4jaToktm2Ua8QLZMT8x/edit
Батьки майбутніх першокласників, які не мають документів, що підтверджують проживання на території обслуговування школи, можуть подати заяву на зарахування на вільні місця.

УВАГА!!!! Просимо батьків при подачі документів мати з собою паспорт.