/Files/images/olmpadi/images.jpg Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018н.р.:






- з української мови та літератури:

ІІ місце:
Ніколаєнка Леоніда, 8-А клас - учитель Слоєва Л.О.;
Навоєву Таїсію, 9-А клас - учитель Омельченко Л.М.;

ІІІ місце:
Малюк Марину, 7-Б клас - учитель Полозюк Н.Г.;
Кулебу Віру, 9-Б клас - учитель Скунць С.М.;
Фалько Дарину, 10-А клас - учитель Полозюк Н.Г.


- із зарубіжної літератури:

І місце:
Кулебу Віру, 9-Б клас - учитель Толстова О.П.;

ІІ місце:
Фалько Дарину, 10-А - учитель Булатнікова Л.П.;

ІІІ місце:
Приємську Анну, 9-Б клас - учитель Толстова О.П.

- з фізики:

ІІ місце:
Коваленка Сергія, 7-А клас - учитель Журавель Н.М.;
Біленко Наталію, 10-А клас - учитель Журавель Н.М.

- з математики:

ІІІ місце:
Нестеренка Назарія, 7-Б клас - учитель Ус В.В.

- з біології:

І місце:
Міклухіну Олександру, 8-А клас - учитель Кулик І.М.;

ІІІ місце:

Кулебу Віру, 9-Б клас - учитель Ауман А.О.;
Степенко Вікторію, 10-А клас - учитель Кулик І.М.

- з географії:

ІІ місце:
Фалько Дарину, 10-А клас - учитель Міщенко Т.М.;

ІІІ місце:
Міклухіну Олександру, 8-А клас - учитель Міщенко Т.М.

/Files/images/olmpadi/2caa382089a9133a21bd80465ade8b8e.jpg Вітаємо переможців ІІ (районого) етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р.:

І місце:
Фалько Дарину, 10-А клас - учитель Полозюк Н.Г.;

ІІІ місце:
Кулебу Віру, 9-Б клас - учитель Скунць С.М.;
Навоєву Таїсію, 9-А клас - учитель Омельченко Л.М.

/Files/images/olmpadi/ЯЦИК.jpg
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р.:




І місце:
Черлінку Лілію, 6-Б клас - учитель Слоєва Л.О.

ІІ місце:
Малюк Марину, 7-Б клас - учитель Полозюк Н.Г.

ІІІ місце:
Андрухович Анну, 4-Б клас - учитель Гадун В.В.;
Міндер Анну, 5-В клас - учитель Скунць С.М.;
Юрко Катерину, 6-Б клас - учитель Слоєва Л.О.;
Ніколаєнка Леоніда, 8-А клас - учитель Слоєва Л.О.;
Фалько Дарину, 10-А клас - учитель Полозюк Н.Г.

/Files/images/olmpadi/2caa382089a9133a21bd80465ade8b8e.jpgВітаємо переможців ІІІ (міського) етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р.:



ІІІ місце:
Фалько Дарину, 10-А клас - учитель Полозюк Н.Г.

/Files/images/olmpadi/ЯЦИК.jpg Вітаємо переможців ІІІ (міського) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р.:








ІІІ місце:
Андрухович Анну, 4-Б клас - учитель Гадун В.В.;
Черлінку Лілію, 6-Б клас - учитель Слоєва Л.О.
Кiлькiсть переглядiв: 149