«Я відкриваю Шевченка»

“Невмираючий дух поета, як і раніше,

витає над рідною Україною,

невмовкаюче роздається його віще слово

і сіє на народній ниві живе насіння оновлення”

П.А. Грабовський, український поет, публіцист

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

З метою виявлення та підтримки творчо обдарованих учнів, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, розвитку комунікативних умінь, а також поглибленому опануванню учнівською молоддю багатства української мови у нашій школі відбулися наступні заходи:

- У класних колективах пройшли тематичні виховні години: «Я відкриваю Шевченка», «Шана Кобзареві», «Шевченко і народна культура», «Ми тебе не забули, Тарасе!».

- Серед учнів 3-7 класів пройшов конкурс малюнків-ілюстрацій «Поезія Т.Г. Шевченка очима дітей». Найкращими авторами стали: Ахадов Еміль (5-а), Міндер Максим (5-в), Сімак Даша (4-б), Баховська Анастасія (2-а), Біленко Уляна (3-а), Ковальов Євгеній (2-в), Аль Шамлех Ельдар (2-Б), Власова Дарія (7-в), Трикішин Марія (5-в), Піроженко Тимур (5-а), Марусич Ілля (5-б), Мотиль Захар (6-а), Заєць Віталій (6-а),

- Учні 8-11 класів представили відеоролики «Цікаві факти про Шевченка».
Особлива подяка учням 3-а, 5-а, 8-а, 8-б і 10-а класу.

Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, людей, природи, прагнення більше дізнатися про своїх видатних співвітчизників. Дві весняні дати: 9 та 10 березня, а між ними 47 років життя… у нас, нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб пізнавати і розкрити сторінки життя славетного Кобзаря.