Тиждень безпеки життєдіяльності

Протягом третього робочого тижня у нашій школі проводиться «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Мета проведення полягає в ефективній організації освітнього процесу, який дозволяє учням оволодіти основами знань про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях. У рамках тижня класними керівниками були проведені цікаві виховні заходи, тематичні уроки на теми «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Правила дорожнього руху», «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Будь помітним на дорозі!» та ін. Серед учнів 4-А і 4-Б класів відбулася вікторина «Веселий експрес», у якому з відривом у 3 бали переміг 4-Б клас. Вітаємо переможців!!!