Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято було проголошено у 1981 році резолюцією ООН. Саме у цей день ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення мети. Це свято для того, щоб спонукати людей до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

З нагоди Міжнародного дня миру у нашій школі були проведені тематичні класні години. Учні 5-8 класів узяли участь в акції «Парасольки миру». Діти розклали парасольки з надією на те, що вони захистять Україну і всю нашу планету від війн та пролиття крові так само, як захищають нас від дощу…
Найбільше у світі щастя – мир, адже це впевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому, це можливість спокійно вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Нехай буде мир та благополуччя у кожній сім’ї!!!