Тиждень правознавства

З 6 по 10 грудня в школі проходив тиждень правознавства.

Для учнів 5-х класів була проведена правова вікторина.
5-В клас узяв участь у конкурсі малюнків "Подорож у країну прав" - "Права дитини".
Для учнів 9-11 класів пройшла виставка юридичної літератури та ознайомлення з основними галузями права "Юридична освіторія".
10 клас долучився до правового калейдоскопа презентацій "Україна правова держава".
Також у рамках тижня правознавства учні 10-11 класів обговорювали питання конституційного права "Конституція- Основний закон держави": історичні етапи конституціоналізму, структуру конституції, основні положення документу, переглянули фільм про прийняття основного закону.
Для учнів 9-х класів учитель історії та правознавства Проневич Тетяна Миколаївна провела Всеукраїнський правовий урок "Світова книга прав людини," присвячений Дню проголошення Загальної Декларації прав людини.
Учні 6-Б класу також узяли активну участь у тижні правознавства. Разом із класним керівником Проневич Т.М. підготували та провели інформ-дайджест "Ти людина - а отже, маєш права".
Учні 6-А та 6-В класів підготували цікаву інформацію про права дитини, взяли участь у конкурсі малюнків.

На завершення була проведена вікторина "Чи існують права без обов'язків?".